STARŠÍ PŘÍPRAVKA: FC Zubří - TJ Valašská Bystřice - 13:3 (4:1)

07.09.2016 09:55

V prosluněném nedělním odpoledni jsme na domácím hřišti přivítali kluky z Bystřice. Na domácí půdě jsme chtěli potvrdit body z Krhové a ukázat se jako nečekaná štika v rybníce soutěže. A začali jsme skvěle, po třech minutách vedli 2 : 0 a kluci vypadali spokojeně. Bohužel až velmi. Soupeř snížil a dalších deset minut hrál výborně, naopak naši borci se nedokázali plně soustředit, své mnohé šance zahazovali a z kopaček se vytratila pohodovost, kombinace, nasazení. Naštěstí ke konci první půle kluci zabrali, pomohl jim k tomu vlastní gól hostů a po rozehrávce jsme sami přidali další. V poločasové pauze jsme si promluvili, že podcenit spoupeře je ošidné, že musíme do druhé půle nastoupit a utkání jasně rozhodnout. A to se nám povedlo. Rychle jsme vstřelili další branky, soupeř se odevzdal a body byly naše. Klukům děkuji, zatím se ukazuje, že druhé poločasy nám svědčí. Jen zapracovat na proměňování šancí, jelikož skóre mohlo být mnohem vyšší v náš prospěch. Kluci gratulace, v pondělí nás čeká Rožnov, jeden z adeptů na přední příčky. Tak se uvidí :-) Věřím Vám a vím, že i vy věříte v sebe.