STARŠÍ PŘÍPRAVKA: FC Zubří - FK Hrachovec 11:5 (3:5)

01.06.2016 11:55

Pohled do tabulky jasně určoval favorita zápasu. A my jsme to v prvních minutách potvrdili a rychle vedli o dva góly.Hrachovec z ojedinělé akce snížil na 2:1, my poté zazdili pár gólových příležitostí a naprosto se klid z našich kopacek vytratil. A toho kluci z Hrachovce využili. Otočili na 2:3 v jejich prospěch, naši borci se nedokázali vyrovnat s velmi tvrdou hrou soupeře a zaskočeni průběhem se , jako by ze hřiště vytratili.Ano , stále byli lepším týmem, ale své šance jsme nevyužívali a naopak z brejků soupeř trestal.A do kabin se šlo překvapivě za stavu 3:5. V poločasové pauze jsme jsme si vše vyříkali, kladl jsme klukům na srdce, abychom hráli svou hru založenou na kombinaci po křídlech a malinko přeskupili řady. Poprvé jsme zkusili Petu Bumbalu na krajním beku. A tento tah byl rozhodující. Po pravé straně z hloubi našeho pole vyvážel míč ve stylu a la Kadeřábek, a nám se tak naskytlo nepřeberné množství šancí. Výborně jej zajišťoval Diviš, takže brejky soupeře byly minimalizovány a my jsme již soupeře do ničeho nepustili. Ráca zahrál svůj standart, což znamená, že byl v druhé půli vynikající, a tak jsme po tvrdém boji nakonec zaslouženě získali tři body. Chlapi, pochvala za druhý poločas a za to, že jste se s nepříznivým stavem dokázali srovnat.