MLADŠÍ ŽÁCI: TJ Sokol Podlesí - TJ Zašová/FC Zubří - 5:4 (2:2)

07.09.2016 09:50

Na úvod jedna dobrá zpráva. Do fotbalového výběru okresu Vsetín ročníku narození 2005 byli vybráni hráči Adam Rádsetoulal a Petr Bumbala. Kluci,přeji ať vám to kope a skvěle reprezentujete náš okresní fotbalový svaz.
A teď pojďme k samotnému utkání...

Do utkání jsme nevstoupili dobře a kluci z Podlesí v úvodních minutách ovládli hru, byli silnější v soubojích a důsledkem toho byl míč v jejich držení. Svého tlaku využili dokonale a po úvodní čtvrthodině již vedli 2:0. Na tlak domácích jsme reagovali zatažením Rádsetoulala z hrotu na střední zálohu, kde skvěle začal soupeři míče odebírat a s Trtíkem vytvořili úderné duo. Rádsetoulal využíval své rychlosti a kvalitě na míči, snížil a těsně před poločasem srovnal na 2:2. A najednou to šlo, v druhém poločase vyhráváme souboje, dominujeme na hřišti, ujímáme se vedení na 4:2 v náš prospěch, je nás všude plno a nic nenasvědčuje tomu, že dnes nakonec odjedeme s prázdnou. Ve 48.minutě navíc domácí fauluji Rádsetoulala a následuje penalta...bohužel však sám postižený bránu přestřelil. Následuje pětiminutovka hrůzy, ve které domácí skóre otočili na konečných 5:4 a my se svěšenými hlavami jsme odjeli domů. Nezbývá než se poučit z chyb. Je možné, že nám v teplém počasí došly síly, vše umocněno tím, že se nám zranil Tomas Žemla a k dispozici na lavičce byl již pouze jeden hráč. Hra se jinak již pomalu zlepšuje a snad pilnou práci v tréninku příště proměníme v body. I když to bude velmi složité, jelikož v následujícím utkání nás čeká lídr tabulky z Vigantic. Klukům z Podlesí gratulujeme.

Fotbalu zdar, tomu zašovskozuberskému zvlášť.