FC ZUBŘÍ B - STŘELNÁ - 5:1 (1:1)

05.06.2017 10:35

Domácí rezerva má stejně jako áčko problémy s marodkou, a tak byl do sestavy povolán hrající manažer klubu Robert Jurajda. „Kluci z béčka mi volali, ať přijdu pomoct. Mám to nejblíže ke stadionu, tak jsem sedl na kolo a deset minut před zápasem jsem byl v kabině. Zápas jsme začali velmi dobře, když jsme měli do 15. minuty tři šance, ale dali jsme branku jen z penalty, když dvakrát kluci selhali z bezprostřední blízkosti při zakončení. Soupeř pak hru relativně vyrovnal, byl u našeho vápna dvakrát a po pěkné akci srovnal. Za stavu 1:1 jsme měli ve 45. minutě štěstí, kdy hosté napálili penaltu po faulu Jirky Němce pouze do břevna. Ve druhém poločase jsme zápas ovládli, hráli jsme aktivně a zápas ovládli. Soupeř již nekladl odpor,“ řekl k zápasu Robert Jurajda.

zdroj:valasskyfotbal.cz